Vítejte na HQH
20/01/22
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Baner Web Scutum

SCUTUM Wear – funkční prádlo

Funkční prádlo bez kompromisů, které bude splňovat vysoké nároky nejen na kvalitu střihu, ale také na materiál. Těmito požadavky jsme se řídili při vývoji a výrobě vlastní produktové řady funkčního prádla značky SCUTUM Wear.

Kvalitní první vrstva oblečení je pro aktivní pohyb klíčovým článkem, bez kterého vám nebudou správně fungovat další jednotlivé vrstvy. Se stále se zvyšující poptávkou na spodní prádlo ze strany profesionálů z řad policie, armády, ale i bezpečnostních agentur, jsme se rozhodli vytvořit vlastní produktovou řadu, která by vycházela z přesných požadavků našich zákazníků. Na trhu můžete najít nepřeberné množství funkčního spodního prádla, ale právě u těchto komerčních značek primárně navržených pouze pro klasický aktivní pohyb jako je běh či posilovna, naši zákazníci naráželi na nevyhovující střih či materiál, který nevydržel vysokou zátěž pod výstrojí.

Rozhodli jsme se tedy využít poznatků zákazníků, jejich připomínek, co by právě jejich funkční prádlo mělo splňovat a vyrazili jsme za naším obchodním partnerem, který nejen šije, ale i vyrábí látky v České republice. Díky této úspešné spolupráci se nám podařilo vytvořit český produkt, který při samotném vzniku neopustil hranice naší země.

Vzniklo tak české funkční prádlo jehož hlavní prioritou je vaše pohodlí i po několika dnech aktivního nasazení. Materiál se skládá z 98 % polyamid supplexu a 2 % lycry. Boční panely pro regulaci tělesné teploty jsou z 92 % polyesteru, 2 % polyamidu a 6 % lycry.

Vlastnosti SCUTUM Wear:
– komfortní střih
– ploché švy
– ionty stříbra zabraňující zápachu
– boční panely
– body mapping – přesné přilnutí na tělo pro eliminaci shrnování
– prodloužená délka trik

Barevné provedení:
– černá
– olivově zelená (v prodeji začátek prosince)

Varianty:
triko s krátkým rukávem
triko s dlouhým rukávem
trenýrky
dlouhé spodní kalhoty

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze