Vítejte na HQH
14/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Peli Storm Case Im250 Recenze6

Recenze odolného kufru Peli Storm Case

Kufry od firmy Peli patří mezi špičku odolných kufrů do extrémních podmínek, ne jinak je tomu i u kufru Peli Storm Case IM2500. Označení Peli je pouze licenční úprava názvu pro evropský trh, kde je již název Pelican chráněn autorskými právy jiné firmy. Hlavními vlastnostmi kufru přesto zůstávají nárazuvzdornost, vodotěsnost a prachotěsnost podle mezinárodních, ale i vojenských standardů.

Kufr je velice kvalitně a pevně zpracovaný. Uživatel si na první pohled všimne velkých přezek s tlačítkovými pojistkami proti  samovolnému otevření a dvou praktických držadel. Jedno z držadel je teleskopické a ve spojení s kolečky, kterými je kufr opatřen, usnadňuje přepravu těžšího nákladu na delší vzdálenost. Druhé držadlo je výklopné a jeho povrch je z měkké gumy. Víko je s hlavní částí spojeno pantem podél celé delší strany a doplňuje tak celkový bytelný dojem z kufru.

Dalším prvkem, který při vnějším pohledu na kufr není tak patrný, je na přední straně umístěný, patentovaný ventil na vyrovnávání tlaku uvnitř kufru, například při přepravě v letadle, kdy se tlak během transportu může měnit a vzhledem ke vzduchotěsnosti kufru by tak mohlo dojít k jeho poškození.

Ke kufru je dodávána pěnová výplň, která je v několika vrstvách a každá z vrstev je předřezaná, tak aby se vytvarovala přesně do tvaru přenášeného předmětu a tím jej ideálně zafixovala.

Kufr Peli Storm Case IM2500 patří svými vnitřními rozměry 52 x 29.2 x 18.3 cm mezi středně velké kufry a je vhodný pro přepravu elektroniky (fotoaparát s objektivy), křehkého vybavení ale i krátkých střelných zbraní, střeliva a příslušenství. Vyrábí se ve třech barevných provedení – černá, olivová a žlutá, a je možné ho doplnit o další doplňky např. popruh přes rameno, polstrované rozdělovače prostoru a organizér na drobnosti do víka.

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze