Vítejte na HQH
12/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

IMG 6927

Recenze funkčního prádla BLACKHAWK!

Funkční prádlo BLACKHAWK! jsem měl příležitost otestovat o minulém víkendu na své rybářské výpravě. Během let co jezdím po všech možných březích našich vod, jsem měl možnost vyzkoušet celou řadu funkčních prádel od různých výrobců. Některá mi vyhovovala více, některá méně, materiál nebyl vždy úplně příjemný nebo dokonce neplnil svou funkci. Byl jsem tedy zvědavý, jak toto funkční prádlo obstojí na mé nadcházející pětidenní výpravě.
K vodě jsme vyrazili v pátek po práci s myšlenkou odpočinku a relaxu u oblíbené řeky. Ze začátku to i tak vypadalo. Vytipované lovné místo zelo prázdnotou, široko daleko nikdo a nádherné slunečné počasí, vykreslovalo okolní přírodu všemi barvami. Bohužel po dvou dnech jsme byli bez jakéhokoliv kontaktu s jakoukoliv rybou. Hladina řeky byla naprosto bez pohybu, nezbývalo nám tedy, než přehodnotit náš plán a začalo tolik neoblíbené balení a stěhování.
Zde jsem teprve dostal pořádnou možnost toto funkční prádlo otestovat. Nejenom, že prádlo je z velice příjemného materiálu, tak je i vzdušné a rychle schnoucí. Díky tomu jsem byl po hodině balení, skládání věcí na člun a do auta v naprostém suchu, což by se mi při nošení běžného trička určitě nepodařilo. Může za to materiál, z kterého je oblečení vyrobeno, který v problémových místech dokonale větrá. Navíc bych ještě ocenil to, že drží na těle a nikam se neposouvá. Takže odpadlo veškeré zastrkování trička do kalhot.
Bohužel ani na dalším místě jsme nevydrželi ani 24 hodin. Sice jsme si zde na ryby šáhli. Robert na malého kapra a já na tlouště, ale aktivita ryb byla skoro nulová. Takže kouzelná věta „změna místa, ryba jistá“ sice zafungovala, ale my nebyli stále spokojeni. A ač to dělám nerad, nesnáším to, tak jsem se nechal přemluvit a stěhovali jsme se opět. Během tří dnů jsem tedy, třikrát rozbaloval a dvakrát balil. A pak, že je kaprařina odpočinkový sport. Co jsem musel ocenit, že prádlo ani po tomhle stěhování nezapáchalo, ale i přesto jsem ho na zkoušku vypral v čisté vodě. Musím uznat, že po vyždímání a pověšení uschlo velice rychle.
Nakonec se nám poslední den zadařilo a já si konečně šáhl na kapra. Robert dokonce zdolal i slušeného kapra kolem 10kg a do toho jsme měli i další záběry, které se nám však nepodařilo proměnit. Takže jsme nakonec zhodnotili, že jsme na toto místo měli jet hned….:)
A jaké je zhodnocení na závěr? Já jsem byl s tímto funkčním prádlem naprosto spokojen. Co jsem od něho očekával, to splnilo na výbornou. Pokud tedy sháníte nějaké funkční prádlo, mohu Vám ho jen doporučit.
Přeji Vám mnoho krásných zážitků u vody.
Víťa Černý

Funkční prádlo:

Kalhoty BlackHawk Engineered Fit-Long Bottoms
Triko BlackHawk Engineered Fit Shirt-LS
Čepice BlackHawk E C W Watchcap – Fleece – Low Profile

 

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze