Vítejte na HQH
09/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Střelecké Brýle Bolle Raider 8

Recenze brýle BOLLÉ Raider

Hodnocení

  • Odolnost:
  • Zpracování:
  • Materiál:
  • Cena:

Celkem:

4

Střelecké brýle Bolle Raider patří do kategorie brýlí tactical, tedy takových, které poskytují balistickou ochranu očí před letícími fragmenty a střepinami podle norem STANAG.

Sada brýlí Raider obsahuje obroučky, nožičky, vyměnitelný nosní díl, černé, čiré a žluté zorníky, široký elastický pásek, vložitelné pěnové obroučky, obroučky pro dioptrická skla, pytlík z mikrovlákna a pevný obal na celou sadu.

Brýle jsou lehké, váží necelých 50g, pohodlně se nosí a jen mírně omezují periferní vidění uživatele. Široké nožičky poskytují komfortní nošení i po delší dobu. Obroučky i nožičky jsou vyrobeny z černého polykarbonátu a jsou velmi ohebné. Nosní díl nijak netlačí a je opatřen proti-skluzovou úpravou. Vyměnitelná skla jsou vyrobena z polykarbonátu poskytující balistickou ochranu proti fragmentům a střepinám podle normy STANAG 2920. Jednotlivé zorníky je možné lehce vyměnit podle aktuálních světelných podmínek a požadavků uživatele. Skla jsou opatřena ochrannou vrstvou proti mlžení a poškrábání, samozřejmostí je u černé varianty ochrana před UV zářením.

Podle potřeby uživatele je možné zaměnit nožičky brýlí za elastický 25 mm široký pásek kolem hlavy, který je také opatřen protiskluzovou úpravou.

Dalším prvkem který je možno využít, je vložitelný pěnový rámeček, který se nacvakne z vnitřní strany brýlí a slouží ke zvýšení komfortu nošení brýlí ale také k umístnění dioptrických obrouček, které se umisťují právě mezi původní obroučky brýlí se zorníky a tímto vloženým pěnovým rámečkem.

Brýle Bolle Raider lze nosit se sluchátky na ochranu sluchu, náhlavní sadou k radiostanici, kevlarovou nebo cyklo helmou. Jak je patrné, využití brýlí je víceúčelové, hodí se nejen na střelnici nebo do prostředí, kde potřebujete ochránit zrak před možným poškozením, ale také na sport a volnočasové aktivity.

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze