Vítejte na HQH
10/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Taška Na Zbaň Blackhawk

BLACKHAWK! DIVERSION CARRY SLINGPACK 2 TONE GREY/BLACK

Hledáte-li vhodné pouzdro pro každodenní skryté nošení zbraně, pak se tento SLINGPACK 2 stává vhodnou alternativní a atraktivní volbou. Nenápadná taška přes rameno pro oboustranné nošení v podobě velké kapky vody s několika kapsami umožňuje pohodlný transport vaší krátké zbraně včetně příslušenství, osobních věcí, telefonu, klíčů, apod.

Taška samotná nevzbuzuje žádný atraktivní vzhled pomocí lákavého designu, na první pohled reklamní produkt, který ovšem skrývá mnoho šikovných zákoutí pro uložení krátké zbraně s příslušenstvím. Taška je vyrobena z dostatečně pevného a odolného 420D nylonu, nositel si může vybrat z několika barevných kombinací, které se skládají z obyčejné a pestřejší barvy.

Samotný zádový prostor je řešen jednoduše, ale prakticky. Přestože je taška Slingpack 2 velice malých rozměrů, má zádový panel velmi dobře vyztužen. Otlaky od nesené zbraně tak jsou předem vyloučeny. Taška Slinpack 2 má jediný nosný popruh, který při nesení jde šikmo přes hruď. Uživatel má díky oboustrannému řešení na výběr, kterém rameni bude taška nesena. Nosný popruh je zespod ošit pogumovanou, neklouzavou vrstvou, tím je zaručeno, že taška bude lépe držet na svém místě. Popruh je nastavitelný, na vnější straně jsou příhodně umístěny dva MOLLE/PALS/STRIKE průvlaky, ideální pro umístění vašeho pouzdra na telefon, či multifunkční nástroj. Na samotném vrcholu je našito malé transportní ucho, které bude spíše využíváno k zavěšení tašky doma, v autě či kanceláři.

Hlavní kapsa tašky umístěná v zádovém prostoru je přístupna z obou stran, v kapse najdeme VELCRO panel se základním upínacím pouzdrem na krátkou zbraň, které lze však nahradit za jakékoliv vámi preferované, včetně standardním CQC BLACKHAWK! Pouzdrem na VELCRO platformě a neměnit tak své návyky. Díky suchému zipu lze zbraň umístit přesně do Vámi preferované polohy a zbyde i dostatek místa pro náhradní zásobník či svítilnu. Na druhé straně této kapsy, dále od zádové části, se nachází síťovaná kapsa na ploché předměty (vhodná na; dokumenty ke zbrani, doklady, peníze, aj.) Kapsa se zapíná na dva zipy s jezdcem a je přístupná z obou stran. Celá tato hlavní kapsa je uzavíratelná dvěma po stranách umístěnými zipy na kovové jezdce s širokým poutkem z lanka a gumy, tvarovaného do kroužku. Pohodlné zapínání i v rukavicích je zajištěno! Jezdci po stranách hlavní kapsy jsou opatřeny otvory na tzv. zámek na kufry, tedy v případě volby majitele je možné jednu, nebo obě strany na určitý typ transportu uzamknout, či pouze zajistit proti nechtěnému otevření jedné ze stran.

Na přední straně batohu/tašky se nacházejí dvě kapsy, větší jako malý organizér a menší. Větší kapsa je rozložena na dvě suchým zipem uzavíratelné kapsy, které pojmou rukavice, obvaz, lepicí pásku, atd. Dále je tu volný prostor včetně tkalounu s karabinkou na klíče. Tuto část tašky velmi oceníte. Nejmenší kapsa na přední části tašky je vhodná na nejrůznější drobné předměty, které potřebujete mít při ruce, např. tyčinka, vstupní karta, jízdenky, atd.

Taška BLACKHAWK! Diversion Carry Slingpack 2 není univerzálním řešení pro nošení zbraně, je však vhodným doplňkem na extrémně horké letní měsíce, popř. chladné zimní měsíce, kde naopak vrstvy oděvů přístup ke zbrani znesnadňují, nebo tam, kde musíme být nenápadněji oblečeni. Díky této tašce jsme zase o krok blíže k tomu, být připraveni na všechny neočekávatelné situace.

Údaje od výrobce:

  • Objem: 2 Litrů
  • Rozměry: 35 x 20 x 5 cm (měřeno při maximálním naplněném stavu)
  • Barva: Grey/Black
  • Materiál: 420D Nylon
  • Info cena: 1331 Kč (kod: 60YP00)
  • Dodává: HQH SYSTEM spol. s r.o. (ul. Koněvova 188, Praha 3)
  • Kontakt: www.hqh.cz, tel. 724 702 077, e-mail: milan@hqh.cz

 

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze