Vítejte na HQH
11/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Falcon12 1024x682

Batoh Maxpedition Falcon II

Batoh Maxpedition Falcon II na první pohled zaujme množstvím našité vazby PALS a stahovacími popruhy na povrchu pro uchycení dalších kapes a dodatečného vybavení. Vlastní batoh je rozdělen do čtyř různě velkých úložných prostorů. Hlavní prostor, nejblíže zádům, obsahuje dvě síťové kapsy pro uložení drobnějších věcí a je možné se do něj dostat rozepnutím zipu po téměř celém obvodu batohu. To umožňuje mít okamžitý přístup ke všem neseným věcem bez nutnosti přeskládání obsahu batohu. Druhý úložný prostor je o něco menší než hlavní úložný prostor a obsahuje tři vnitřní kapsy, dvě síťové a jednu látkovou. Tento prostor je vhodný pro nesení menšího vybavení, jako je lékárnička, mapa, věci na vaření, nebo další věci podle potřeb jednotlivce. Další dva úložné prostory jsou na přední straně batohu a jsou určeny pro drobné vybavení. Dolní kapsa obsahuje karabinku na klíče a několik vnitřních kapes na psací potřeby, chemická světla, nářadí, peněženku, čelovku apod. Horní přední kapsa je bez vnitřního členění. Poslední z úložných prostorů je kapsa na hydratační vak, o objemu až 3 litry, která je přímo na zádech uživatele a je přístupná samostatně. Tato kapsa se otevírá z pravé strany nositele a navíc obsahuje čtvercový panel ze suchého zipu pro umístění holsteru na skryté nošení krátké střelné zbraně. Vývod hadice hydratačního vaku je možný skrze otvor v horní části batohu, který je krytý pruhem nylonu se suchým zipem.

Batoh má široké a pohodlně polstrované ramenní popruhy, bederní pás a hrudní stahovací popruh. Na rameních popruzích jsou našity průvleky pro hadici hydratačního vaku, PALS vazba a plastové D kroužky k uchycení dalších kapes například na GPS, mobilní telefon nebo kompas.

Úchyt batohu pro přenášení rukou je pevný a ergonomicky tvarovaný. Zde se také nachází otvor pro vývod hadice z kapsy hydratačního vaku, nebo antény radiostanice z hlavního úložného prostoru.

Spodní část batohu je opatřena koženou výztuhou k zabránění pronikání vlhkosti a nečistot, a zvýšení mechanické odolnosti. Nacházejí se zde také dva popruhy, kterými je možné přichytit ke spodku batohu menší spacák, pončo, karimatku nebo bundu.

Batoh je možné stáhnout čtyřmi kompresními popruhy tak, aby svou velikostí co nejméně narušoval profil uživatele a pohodlně se nesl.

Celkový dojem z batohu je velmi kladný, i s větším naložením se pohodlně nosí a nikde netlačí. Provedení šití je kvalitní a pevné. Materiál batohu je taktéž velmi odolný a opatřen voděodolným zátěrem. Kvalitní YKK zipy zajišťují bezproblémový přístup do všech prostor a kapes batohu. S objemem 23 litrů vystačí na celodenní pobyt v terénu a po doplnění dalšími sumkami s vybavením až na dva dny.

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze