Vítejte na HQH
11/10/21
Vítejte na stránkách společnosti HQH SYSTEM!
Na všechny dotazy vám rádi odpovíme telefonicky Po-Pá 9:00-17:00 nebo e-mailem
+420 724 702 077
hqh@hqh.cz

Články

Baner Noze

Výstava NOŽE 2015 Příbram

NOŽE 2015

Zveme vás na Mezinárodní prodejní výstavu božů a chladných zbraní v Příbrami

kdy: 12.-13.9.2015 (sobota 9:00-18:00, neděle 9:00-12:00)
kde: kulturní dům Příbram

Navšitve stánek HQH SYSTEM, kde bude k prohlédnutí a zakoupení široká nabídka nožů značek Kizlyar Supereme, Medford, SOG, Blackhawk!, Al Mar, Cold Steel, Leatherman a mnoho dalšího. Vybrali jsme pro vás opravdu zajímavé kousky, které jste v ČR ještě neměli možnost vidět.
Chcete si prohlédnout konkrétní produkt z naší nabídky na e-shopu? Napište nám na e-mail eshop@hqh.cz do předmětu uveďte NOŽE 2015 a vložte odkaz na produkt, o který máte zájem.

Informace o výstavě „Nože 2015“ Příbram
 

„Nože 2015“ – XXIV. mezinárodní prodejní výstava nožů a chladných zbraní s doprovodnými programy.

        Výstavu pořádá a organizuje občanské sdružení „NOŽE-CZ“ se sídlem v Příbrami.

        Místem konání bude Kulturní dům Příbram – Legionářů 400, Příbram 7. Výstava proběhne ve dnech 12. a 13. září 2015. Přístupná bude v sobotu 12.9. od 8.00 do 18.00 hod. a v neděli 13.9. od 9.00 do 12.00 hod.

        Vlastní výstava se bude konat uvnitř kulturního domu, kde je k disposici cca 1000 m2. Doprovodným programům je k disposici plocha téměř 3 000 m2, tvořená asfaltovým parkovištěm a z větší části pak travnatou plochou se stromy.

        Vedle doprovodných programů souvisejících s tématem výstavy (kováři, výrobci kamenné industrie, stan zbrojíře, Klub vojenské historie Příbram, obrazy a fotografie, řezbáři, …) bude zajištěno tradiční i netradiční občerstvení.

        V sobotu budou během dne hrát čtyři mimo příbramské kapely (od trampské hudby přes bluegrass a až po moderní country) – Od plotny skok, Archa, Svačina Band  a v neděli vystoupí kapela Pohodáři. Hudební vystoupení bude probíhat ve stanu na podiu.

        Změna programu vyhrazena.

        Vstupné činí 80 Kč, děti 30 Kč na jeden den. Doprovodné programy (tedy i hudební program) jsou volně přístupny.

        Nad výstavou převzalo záštitu město Příbram, které i finančně podpořilo doprovodné programy výstavy a také je umožňuje realizovat na městských pozemcích.

        V současné době (25. 8. 2015) je přihlášeno více jak 120 účastníků a to z České republiky, Slovenska, Polska, Německa a Maďarska. Přihlašováni však ještě není ukončeno. V předešlých letech přišlo na výstavu téměř  2 500 platících návštěvníků.

 

        Jaké konkrétní nože budou k vidění nelze říci. Záleží na tom, co vystavující přivezou. Obecně lze říci, že to budou nože a chladné zbraně převážně řemeslně vyrobené, ale i tovární výrobky. Řemeslné výrobky budou vystavovat naši přední nožířští mistři, ale i nožíři ze zahraničí.

        K vidění i k koupi bude i starý nožířský tovar.

        Tovární výrobky budou jak české, tak od renomovaných zahraničních výrobců.

        Sortiment nožů bude zřejmě jako vždy velice široký, počínaje jednoduchými praktickými noži, až po luxusní výrobky, které lze považovat v některých případech za nože-šperky. Vystavovány a prodávány budou nože, které budou moci rodiče koupit dětem, ale vybere si i hospodyně do kuchyně, profesionální kuchař, myslivec, rybář, houbař, vyznavač outdooru, řemeslník, ale i velmi náročný sběratel.

        Ceny se budou jako vždy pohybovat od několika desítek korun až několik tisíc korun a jsou i nože, jejichž cena přesahuje sto tisíc. Budou to jak nože pevné, tak i nože zavírací, ale i evropské či japonské meče.

        Během výstavy proběhnou dvě soutěže. Soutěž „Nůž roku 2015“ a „Myslivecký nůž roku 2015“. Organizačně je zajišťuje Asociace nožířů „Bohemia Cultellatores“ a časopis „Myslivost“.

        Podle dostupných informací byly  příbramské výstavy největšími v České republice co do počtu účastníků, tak do počtu návštěvníků. Byly také místem, kde bylo možno na jednom místě v jedné době najít pohromadě nejvíce nožů a chladných zbraní v ČR. 

        Výstava koncipována tak, aby na ní našli to své nejen odborníci a příznivci nožů, ale i běžný občan. Lze i říci, že výstava je jakýmsi svátkem výrobců nožů a příznivců nožů.

        Výstava je známá nejen vČR, ale i za hranicemi, o čemž svědčí účast zahraničních vystavujících i zahraničních návštěvníků.

        Kdo bude mít štěstí a zakoupí si v pravou chvíli vstupenku pro dospělého, obdrží nůž.

Napište komentář

Prosím odpovězte na otázku. *

Naše značky

Velké množství produktů
© 2014 HQH SYSTEM spol. s r.o.    |    Reference
HQH SYSTEM spol. s r.o.
Na Jarově 29
130 00, Praha 3– Žižkov
Tel: +420 724 702 077
Email: hqh@hqh.cz
IČO:48112488
DIČ:003-48112488
C 16374 vedená u Městského soudu v Praze